Obavijest učenicima 4. i 5. razreda smjera medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege
Autor: Zoran Harambašić, 6. 1. 2015.

OBAVIJEST

Dragi naši učenici 4. i 5. razreda smjera medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege,

ovim putem vas obavještavamo da Martello Training u suradnji s irskom agencijom za zapošljavanje Nursing Station organizira prezentaciju svojih usluga i otvoreni dan za susrete s nezaposlenim medicinskim sestrama/medicinskim tehničarima koji su zainteresirani za zapošljavanje u Republici Irskoj.

Otvoreni dani bi se održali krajem mjeseca siječnja 2015.g. u Slavonskom Brodu i Osijeku.

Točni datumi prezentacija i otvorenih dana kao i mjesto održavanja će biti objavljeni sredinom siječnja 2015. na stranicama škole. Istog dana moći ćete obaviti intervju s gospodinom Peterom kako biste dobili što više potrebnih informacija. Ukoliko želite, možete doći u pratnji roditelja.

Nadalje, naša škola se ove godine uključila u „Projekte mobilnosti“ tako učenici 4. razreda imaju dodatnu mogućnost da u sklopu ERASMUS+ programa dođu dva tjedna u Republiku Irsku na iskustveni rad u pratnji svojih profesora tijekom školske godine 2015/2016. Projekti mobilnosti se neće odnositi samo na Republiku Irsku nego i na druge države poput Austrije, Njemačke, Španjolske, Portugala i drugih.

Ova obavijest se ne odnosi samo na sadašnje učenike Srednje medicinske škole već i na naše učenike koji su završili školu, a ne mogu naći zaposlenje tako da možete proslijediti informacije na sve zainteresirane osobe koje su završile Srednju medicinsku školu ili jedan od studija zdravstvenog smjera.

Za sve ostale informacije obratite se ravnateljici Jeleni Jelinić-Bošnjak ili voditelju smjene Zoranu Harambašiću koji će voditi evidenciju o broju prijavljenih osoba.